• Bądź na bieżąco

  Oktoberfest Wodzisław 21-08-2016

  Aby być na bieżąco z wszelkimi informacjami na temat imprezy Oktoberfest Wodzisław Śląski, warto śledzić nas w mediach społecznościowych.

  OKTOBERFEST WODZISŁAW NA FACEBOOKUfanpage oraz dedykowane tegorocznej edycji Oktoberfest wydarzenie. 

  Impreza Oktoberfest Wodzisław Śląski to impreza cykliczna. I edycja odbyła się w 2015 roku na Trzech Wzgórzach, a ponieważ okazała się sukcesem, zdecydowano o kontynuacji imprezy i przeniesieniu jej w 2016 roku na wodzisławski rynek. Mimo, że do Oktoberfest Wodzisław Śląski 2016 pozostało jeszcze 27 dnia, to już wiadomo, że na II edycji się nie skończy. Śledząc FANPAGE’A OKTOBERFEST WODZISŁAW ŚLĄSKI będziecie zawsze na bieżąco z wszelkimi informacjami o imprezie, a w licznych konkursach będziecie mogli wygrać gadżety Oktoberfest. 

  WYDARZENIE OKTOBERFEST WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016 to dedykowane tegorocznej edycji imprezy wydarzenie (utworzone na naszym fanpage’u na Facebooku). Tu znajdziecie wszelkie istotne informacje o tegorocznej edycji np. informacje o programie, Partnerach, promocjach, menu, rezerwacji miejsc. Warto zatem kliknąć „WEZMĘ UDZIAŁ”, a ponieważ doceniamy osoby, które już kliknęły „WEZMĘ UDZIAŁ” i będą pod namiotem Oktoberfest, nie zapomnimy, żeby zaopatrzyć je w gadżet Oktoberfest, w specjalnie dedykowanych konkursach, tylko dla osób, które kliknęły „WEZMĘ UDZIAŁ”.

  Fanpage oraz wydarzenie są dostępne tylko dla osób pełnoletnich, dlatego musicie być zalogowani do Facebooka, żeby zobaczyć nasze posty.

  PARTNERZY

  paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo tomaszny_logo printypoland_logo