• Konkurs o kapelusz

  Oktoberfest Wodzisław 17-08-2016

  kapelusz

  Mamy dla Was kolejny konkurs. Tym razem do wygrania niezbędny gadżet podczas Oktoberfest czyli KAPELUSZ.

  Jeżeli chcecie wygrać to musicie w dniach 18-21 sierpnia obserwować fanpage Oktoberfest Wodzisław Śląski, bo to właśnie tam opublikujemy pytanie konkursowe. Pamiętajcie, że kto pierwszy ten lepszy. Pierwsza prawidłowa odpowiedź wygrywa.

  Nie zapomnijcie o polubieniu naszego fanpage’a.

  Zasady konkursu:

  1. Konkurs przeznaczony dla pełnoletnich osób fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
  2. Konkurs odbywa się na profilu Oktoberfest Wodzisław Śląski w serwisie Facebook pod adresem https://www.facebook.com/oktoberfestwodzislaw i jest przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników serwisu Facebook, którzy są fanami fanpage’a Oktoberfest Wodzisław Śląski.
  3. Pytanie konkursowe pojawi się na oficjalnym fanpage’u Oktoberfest Wodzisław Śląski, jednakże serwis Facebook nie promuje, nie sponsoruje, nie ponosi odpowiedzialności, jak również nie jest organizatorem niniejszego Konkursu.
  4. Zwycięzcą zostanie pierwsza osoba, która najszybciej wpisze poprawną odpowiedź pod postem konkursowym oraz spełni wymogi konkursowe. Osoba ta otrzyma kapelusz Oktoberfest.
  5. Nagroda będzie do odbioru w Piwiarni Warka Wodzisław Śląski do dnia 16.09.2016 w godzinach otwarcia lokalu lub podczas imprezy w dniach 17-25.09.2016 u Organizatora. Nie ma możliwości wysyłki nagrody. Nagroda musi być odebrana przez Zwycięzcę osobiście, po podaniu imienia i nazwiska oraz okazaniu dokumentu ze zdjęciem. Zwycięzca zobowiązuje się do podania terminu odbioru nagrody.
  6. Zwycięzca, po potwierdzeniu przez Administratora fanpage’a Oktoberfest Wodzisław Śląski wygranej, jest zobowiązany do przesłania w wiadomości prywatnej na Facebooku swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, nr tel.), celem możliwej identyfikacji Zwycięzcy podczas odbioru nagrody.

  PARTNERZY

  paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tuwodzislaw_logo paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tomaszny_logo printypoland_logo