AKTUALNOŚCI

Program Oktoberfest 2018

Program Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018

W tym roku biesiadujemy od czwartku (27 września) do niedzieli (30 września). Oczywiście na wodzisławskim rynku. Każdego dnia występy zespołów na żywo.  Na Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018 zagrają dla nas m.in.: Kwaśnica Bavarian Show, Time, Bayer Rock, Jack Band, a w niedzielę zespoły specjalnie wybrane przez Radio Silesia.  W ramach „Niedzieli z Radiem Silesia”: Anna Matuszczyk, Janina Libera, A To My, Teresa Waleriańska, Kuzyn Mix.

Oryginalne piwo Oktoberfest , do tego golonka po bawarsku , a wszystko przy odpowiedniej muzyce.


Rezerwacja miejsc

Od 20 sierpnia jest możliwość dokonania rezerwacji miejsc siedzących pod namiotem Oktoberfest dla grup od 16 osób.

1 ZESTAW = 1 MIEJSCE SIEDZĄCE

Rezerwacje przyjmujemy poprzez FORMULARZ ZAMÓWIENIA, który jest dostępny online na http://oktoberfestwodzislaw.pl/rezerwacja/

Rezerwacja nie jest wymagana. Wstęp na Oktoberfest jest wolny.


KONKURS NA OFICJALNE ODSZPUNTOWANIE

Konkursy specjalnie dla osób, które wraz ze swoją ekipą wybierają się na tegoroczny Oktoberfest Wodzisław Śląski, polubiły fanpage Oktoberfest Wodzisław Śląski i kliknęły „wezmę udział” w wydarzeniu Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018 na Facebooku.

Do wygrania MOŻLIWOŚĆ WŁASNORĘCZNEGO ODSZPUNTOWANIA BECZKI ORYGINALNEGO PIWA OKTOBERFEST dla Ciebie i Twojej ekipy na scenie podczas OFICJALNEGO ODSZPUNTOWANIA.

Jak to będzie wyglądało:

 • Należy do 28 sierpnia 2018r. (wtorek) przesłać na adres kontakt@oktoberfestwodzislaw.pl zdjęcie swoje i swojej ekipy w strojach bawarskich, wraz z nazwą ekipy i krótkim opisem, dlaczego to właśnie Ty i Twoje ekipa powinniście odszpuntować beczkę. Krótki opis to maksymalnie 1100 znaków ze spacjami. Zdjęcie, opis oraz nazwa ekipy nie mogą zawierać przekleństw, wulgaryzmów, ani żadnych nieodpowiednich sformułowań czy treści. Zdjęcie wraz z opisem należy wysłać wpisując w temacie maila „Konkurs na oficjalne odszpuntowanie”. Można wysłać tylko 1 zdjęciePamiętaj, że wysyłając zdjęcie potwierdzasz, że jest to Twoje zdjęcie i masz do niego wszelkie prawa. Zdjęcie będzie udostępniane, więc upewnij się, że wszelkie osoby znajdujące się na zdjęciu wyrażają zgodę na upublicznienie ich wizerunku.
 • Spośród wszystkich wysłanych zgłoszeń wybierzemy maksymalnie 4 ekipy, których zdjęcia pokażemy na stronie i na fanpage’u Oktoberfest Wodzisław Śląski.
 • Na Facebooku każde zdjęcie ekipy będzie miało przypisaną reakcję Lubię to, Super, Haha, Wow.
 • Pod konkursowym postem na Facebooku, zawierającym zdjęcia ekip, dodając reakcję Lubię to, Super, Haha, Wow będzie można wybrać, które zdjęcie ma wygrać. Głosowanie będzie trwało do 23 września 2018r.
 • Nie zapomnij polubić fanpage’a Oktoberfest Wodzisław oraz oznaczyć, że weźmiesz udział w wydarzeniu Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018 na Facebooku
 • Zdjęcie, które otrzyma najwięcej przypisanych mu reakcji WYGRYWA. Także warto zachęcić wszystkich znajomych, żeby głosowały właśnie  na Ciebie i Twoją ekipę.
 • Podczas oficjalnego odszpuntowania na scenie wraz z Tobą mogą pojawić się maksymalnie 3 osoby. Jeżeli ekipy jest większa to pozostałe osoby mogą kibicować przed sceną. Dlaczego na scenie maksymalnie 4 osoby (Ty + 3 osoby z Twojej ekipy), ponieważ na scenie znajdować się będzie sprzęt zespołów, które grają na Oktoberfest. Także ze względów bezpieczeństwa nie możemy wpuścić większej liczby osób.
 • Oficjalne odszpuntowanie przewidzieliśmy na piątek 28 września 2018r. na godz. 17:00. Nie przewidujemy zmian co do dnia oficjalnego odszpuntowania, ale z różnych powodów zastrzegamy sobie prawo do zmiany godziny odszpuntowywania. Oczywiście o ewentualnej zmianie zostaniesz szybciej poinformowany.
 • Zwycięzca, po potwierdzeniu przez administratora Oktoberfest Wodzisław Śląski wygranej, jest zobowiązany do przesłania w wiadomości prywatnej na Facebooku swojego nr telefonu, celem możliwej kontaktu i ustalenia szczegółów odszpuntowania. Pamiętaj, że jeżeli nie będziesz mógł odszpuntować beczki to warto dać nam szybciej znać, bo wtedy Twoje miejsce może zająć następna w kolejności ekipa z największą liczbą reakcji pod zdjęciem.

Zasady konkursu:

 1. Konkurs przeznaczony dla pełnoletnich osób fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
 2. Konkurs składa się z dwóch części. Pierwsza część odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia zawierającego zdjęcie ekipy, nazwę ekipy (np. ekipa Janka) i krótki opis (maksymalnie 1100 znaków ze spacjami). Z pośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane maksymalnie 4 (cztery). Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 28 sierpnia 2018 roku na adres kontakt@oktoberfestwodzislaw.pl z dopiskiem w tytule maila „Konkurs na oficjalne odszpuntowanie”.Druga część konkursu będzie się odbywała na Facebooku. Pod konkursowym postem na Facebooku, zawierającym zdjęcia ekip (wraz z przypisaną reakcją), dodając reakcję Lubię to, Super, Haha, Wow użytkownicy Facebooka zadecydują, które zdjęcie ma wygrać. Głosowanie będzie trwało do 23 września 2018r. i będzie się odbywało poprzez dodanie pod konkursowym postem reakcji Lubię to, Super, Haha, Wow. Konkursowy post będzie umieszczony na fanpage’u Oktoberfest Wodzisław Śląski na www.facebook.com/oktoberfestwodzislaw najpóźniej do dnia 2 września i będzie miał napis POST KONKURSOWY – WYBIERZ ZWYCIĘSKĄ EKIPĘ.
 3. Wybór Zwycięzcy będzie odbywał się na Facebooku, jednakże serwis Facebook nie promuje, nie sponsoruje, nie ponosi odpowiedzialności, jak również nie jest organizatorem niniejszego Konkursu.
 4. Osoby wysyłające zgłoszenie do konkursu niniejszym potwierdzają autentyczność przesyłanego zdjęcia wraz z prawami do jego upubliczniania oraz wykorzystania wizerunku osób, które znajdują się na zdjęciu. Można wysłać tylko jedno zdjęcie.
 5. Nagrodą będzie możliwość odszpuntowanie beczki oryginalnego piwa Oktoberfest na scenie podczas OFICJALNEGO ODSZPUNTOWANIA. Organizator przewidział odszpuntowanie na dzień 28 września 2018 roku. Jeżeli Zwycięzca z jakiś przyczyn nie będzie mógł dokonać odszpuntowania to jest zobowiązany do poinformowania o tym fakcie organizatora. Jego miejsce zajmie uczestnik konkursu z kolejną największą liczbą reakcji pod zdjęciem. Organizator ma prawo do zmiany harmonogramu, a co za tym idzie zmiany czasu OFICJALNEGO ODSZPUNTOWANIA.
 6. OFICJALNE ODSZPUNTOWANIE odbędzie się na terenie namiotu Oktoberfest, dlatego Zwycięzca wraz ze swoją ekipą ma również obowiązek zapoznania się z Regulaminem Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018 znajdującym się na www.oktoberfestwodzislaw.pl i stosowania się do jego postanowień.
 7. Nagrodą jest możliwość odszpuntowania beczki, a nie beczka. Zawartość beczki nie stanowi przedmiotu konkursu i nie będzie własnością Zwycięzcy. O przeznaczeniu zawartości beczki ma prawo decydować jedynie organizator.
 8. Ze względów bezpieczeństwa na scenie podczas oficjalnego odszpuntowania mogą przebywać maksymalnie 4 osoby (Zwycięzca plus 3 osoby z ekipy). Wszystkie znajdujące się na scenie osoby muszą być pełnoletnie.
 9. Zwycięzca ma obowiązek do dnia 25 września potwierdzić gotowość oficjalnego odszpuntowania beczki. Jest również zobowiązany do podania nr telefonu poprzez wysłanie go w wiadomości prywatnej do administratora fanpage’a Oktoberfest Wodzisław Śląski. Nr telefonu będzie wykorzystywany jedynie w celu kontaktu ze Zwycięzcą, nie będzie nigdzie upubliczniany.


Starsze wpisy »

PARTNERZY

brackie_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo paulaner_logo ford_logo row_logo muzeum_logo pol-eko_logo capek_logo tomaszny_logo printypoland_logo marcinek_logo atex_logo prevac_logo agro_logo radio_logo anevent_logo brackie_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo paulaner_logo ford_logo row_logo muzeum_logo pol-eko_logo capek_logo tomaszny_logo printypoland_logo marcinek_logo atex_logo prevac_logo agro_logo radio_logo anevent_logo