• Rezerwacja miejsca siedzącego

  Oktoberfest Wodzisław 24-08-2016

  Podczas imprezy Oktoberfest Wodzisław Śląski 2016 wstęp jest wolny. Zachęcamy jednak do wcześniejszego wykupienia zestawów i zarezerwowania sobie miejsca siedzącego.

  Aby zarezerwować miejsce, trzeba wypełnić FORMULARZ ZAMÓWIENIA. Można to zrobić online lub wypełniony druk przesłać na adres: kontakt@oktoberfestwodzislaw.pl. Wszystkie informacje na temat ZASAD REZERWACJI oraz FORMULARZ ZAMÓWIENIA znajdziecie tu.

  Rezerwację podzieliliśmy na kilka etapów, które są szczegółowo omówione w ZASADACH REZERWACJI. Co ważne, należy w formularzu wskazać termin rezerwacji oraz liczbę zestawów. Liczba zestawów równa się liczbie rezerwowanych miejsc. Należy pamiętać, że rezerwacja może być zrobiona tylko dla osób pełnoletnich.

  Do wyboru są dwa zestawy: zestaw 1: Golonka po bawarsku z kapustą Sauerkraut oraz ziemniakami oraz zestaw 2Karczek pieczony na kapuście Sauerkraut z ziemniakami. Do obydwu zestawów podajemy litrowe Piwo Oktoberfest Bier. Jeżeli życzysz sobie, aby piwo było nalane w szklanym kuflu. To możesz już na etapie rezerwacji zapłacić kaucję za kufel. Kaucja wynosi 20 PLN i jest zwracana na imprezie, w miejscu wyznaczonym do oddawania kufli.

  Jeżeli masz pytania odnośnie rezerwacji miejsc to pisz na kontakt@oktoberfestwodzislaw.pl.

  PARTNERZY

  paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tuwodzislaw_logo paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tomaszny_logo printypoland_logo