REZERWACJA MIEJSC

Na Oktoberfest w Monachium, zasada jest taka: nie masz miejsca w namiocie, nie ugasisz pragnienia. Pozostaje Ci wtedy uśmiechnąć się do siedzących już osób i próbować nakłonić je, by zrobiły Ci trochę miejsca. Podczas naszej imprezy, Oktoberfest Wodzisław Śląski, wstęp jest wolny. Zachęcamy jednak do wykupienia zestawów i zarezerwowania sobie miejsca siedzącego. Będziesz miał wtedy gwarancję, że przy stole znajdzie się miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych.
Przyjmujemy rezerwacje od min. 16 osób.

Regulamin Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018
Zasady rezerwacji miejsc na Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018
Formularz zamówienia

FORMULARZ ZAMÓWIENIA ONLINE

ZASADY REZERWACJI:
Wybierz termin rezerwacji. W przypadku rezerwacji piątek/sobota: oznacz krzyżykiem wybrany termin i turę, w przypadku rezerwacji czwartek/niedziela: wpisz termin i godziny rezerwacji. Można wskazać tylko jeden termin rezerwacji. W przypadku chęci wyboru innego, dodatkowego terminu rezerwacji należy wypełnić nowy formularz.

I. DANE DO REZERWACJI
Prosimy wypełnić. W przypadku braku adresu e-mail nie będziemy mogli przesłać informacji o stanie rezerwacji.
UZUPEŁNIJ!

• DANE DO FAKTURY
UZUPEŁNIJ PONIŻSZE DANE TYLKO JEŻELI CHCESZ FAKTURĘ VAT

II. TERMIN REZERWACJI

Wybierz termin rezerwacji. W przypadku rezerwacji piątek / sobota: oznacz krzyżykiem wybrany termin i turę, w przypadku rezerwacji czwartek/niedziela: wpisz termin i godziny rezerwacji.

Można wskazać tylko jeden termin rezerwacji. W przypadku chęci wyboru innego, dodatkowego terminu rezerwacji należy wypełnić nowy formularz.


WYBIERZ TERMIN I TURĘ!

  • REZERWACJA

Oznacz właściwe pole krzyżykiem lub jeżeli rezerwacja dotyczy czwartku (27.09), bądź  niedzieli (30.09) wpisz termin i godzinę rezerwacji.

PIĄTEK (28.09.):
SOBOTA (29.09):
Jeżeli zależy Ci na innych godzinach rezerwacji prosimy o wskazanie. Jednakże do każdej rezerwacji Organizator będzie podchodził indywidualnie i w miarę dostępności.

• REZERWACJA W CZWARTEK (27.09.) lub NIEDZIELĘ (30.09) Prosimy o podanie daty oraz godziny rezerwacji. Możliwość rezerwacji w godz. otwarcia namiotu. Wpisz poniżej termin i godziny rezerwacji: Przykład: czwartek (27.09.) w godz. 18:00 – 22:00


III. WYBÓR ZESTAWÓW

Po dokonaniu wyboru terminu rezerwacji należy wybrać odpowiednią liczbę zestawów.

Dane nalezy wpisać w tabelę.

Rezerwacja 1 miejsca siedzącego pod namiotem wiąże się z obowiązkiem zakupu 1 zestawu. Rezerwacja miejsca jest możliwa jednynie dla osób pełnoletnich.           

1 ZESTAW = 1 MIEJSCE SIEDZĄCE

UZUPEŁNIJ

Wpisz liczbę zamawianych zestawów:

ZESTAW 1

Golonka po bawarsku z kapustą Sauerkraut oraz ziemniakami

Piwo Oktoberfest Bier 1,0 l       

46 PLN

ZESTAW 2

Karczek pieczony na kapuście Sauerkraut z ziemniakami

Piwo Oktoberfest Bier 1,0 l

39 PLN

ZESTAW 3

Smażony ser z frytkami oraz surówką

Piwo Oktoberfest Bier 1,0 l

39 PLN

RABATY:

50 - 100 zestawów – 5% rabatu

powyżej 100 zestawów – 10% rabatu

  • PRZEDPŁATA ZA SZKLANY KUFEL

UWAGA

Jeżeli chcesz, aby Piwo Oktoberfest Bier, zawarte w powyższych zestawach 1,2 lub 3, zostało podane w SZKLANYM litrowym kuflu, to pamiętaj, że kaucja za kufel wynosi 20 PLN. Możesz kaucaję opłacić bezpośrednio na imprezie lub zrobić przedpłatę teraz.

Kaucję będzie można odebrać oddając kufel w wyznaczonym na Oktoberfest miejscu.

Przedpłata za SZKLANY KUFEL. Wpisz w tabelę liczbę szklanych kufli.

Jeżeli nie chcesz teraz robić przedpłaty pozostaw pole puste lub wpisz zero.

Cena
SZKLANY litrowy kufel Oktoberfest 20 PLN

IV. UWAGI DO ZAMÓWIENIA

UWAGA musisz zaznaczyć poniższe zgody. Brak zaznaczenia skutkuje niemożnością przyjęcia formularza i dokonania zamówienia.

PAMIĘTAJ

Organizator skontaktuje się mailowo (na wskazany przez Ciebie adres e-mail) i potwierdzi dostępność miejsc.

Otrzymasz wtedy nr zamówienia i będziesz mógł dokonać płatności za złożone zamówienie.

PARTNERZY

brackie_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo paulaner_logo ford_logo row_logo muzeum_logo pol-eko_logo capek_logo tomaszny_logo printypoland_logo marcinek_logo atex_logo prevac_logo agro_logo radio_logo anevent_logo brackie_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo paulaner_logo ford_logo row_logo muzeum_logo pol-eko_logo capek_logo tomaszny_logo printypoland_logo marcinek_logo atex_logo prevac_logo agro_logo radio_logo anevent_logo