• Wybierasz się na Oktoberfest, to koniecznie weź udział w tym konkursie

  Oktoberfest Wodzisław 25-08-2016

  kapeluszKonkurs specjalnie dla osób, które wybierają się na tegoroczny Oktoberfest Wodzisław Śląski i już kliknęły „wezmę udział” w wydarzeniu Oktoberfest Wodzisław Śląski 2016 na Facebooku. Do wygrania KAPELUSZ OKTOBERFEST.

  Jeżeli chcecie wygrać to musicie w dniach 26-29 sierpnia obserwować wydarzenie Oktoberfest Wodzisław Śląski 2016, utworzone na Facebooku przez Oktoberfest Wodzisław Śląski,  bo to właśnie tam opublikujemy pytanie konkursowe. Pamiętajcie, że kto pierwszy ten lepszy. Pierwsza prawidłowa odpowiedź wygrywa

  Wydarzenie OKTOBERFEST WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016 to dedykowane tegorocznej edycji imprezy wydarzenie (utworzone na naszym fanpage’u na Facebooku). Tu znajdziecie wszelkie istotne informacje o tegorocznej edycji np. informacje o programie, Partnerach, promocjach, menu, rezerwacji miejsc. Warto zatem kliknąć „WEZMĘ UDZIAŁ”, a ponieważ doceniamy osoby, które już kliknęły „WEZMĘ UDZIAŁ” i będą pod namiotem Oktoberfest, nie zapomnimy, żeby zaopatrzyć je w gadżet Oktoberfest, w specjalnie dedykowanych konkursach, tylko dla osób, które kliknęły „WEZMĘ UDZIAŁ”.

  Zasady konkursu:

  1. Konkurs przeznaczony dla pełnoletnich osób fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
  2. Konkurs odbywa się w wydarzeniu Oktoberfest Wodzisław Śląski 2016 w serwisie Facebook pod adresem https://www.facebook.com/events/487883901406955/ i jest przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników serwisu Facebook, którzy kliknęli WEZMĘ UDZIAŁ w wydarzeniu Oktoberfest Wodzisław Śląski 2016.
  3. Pytanie konkursowe pojawi się w wydarzeniu Oktoberfest Wodzisław Śląski 2016, jednakże serwis Facebook nie promuje, nie sponsoruje, nie ponosi odpowiedzialności, jak również nie jest organizatorem niniejszego Konkursu.
  4. Zwycięzcą zostanie pierwsza osoba, która najszybciej wpisze poprawną odpowiedź pod postem konkursowym oraz spełni wymogi konkursowe. Osoba ta otrzyma kapelusz Oktoberfest.
  5. Nagroda będzie do odbioru w Piwiarni Warka Wodzisław Śląski do dnia 16.09.2016 w godzinach otwarcia lokalu lub podczas imprezy w dniach 17-25.09.2016 u Organizatora. Nie ma możliwości wysyłki nagrody. Nagroda musi być odebrana przez Zwycięzcę osobiście, po podaniu imienia i nazwiska oraz okazaniu dokumentu ze zdjęciem. Zwycięzca zobowiązuje się do podania terminu odbioru nagrody.
  6. Zwycięzca, po potwierdzeniu przez Administratora fanpage’a Oktoberfest Wodzisław Śląski wygranej, jest zobowiązany do przesłania w wiadomości prywatnej na Facebooku swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, nr tel.), celem możliwej identyfikacji Zwycięzcy podczas odbioru nagrody.

   

  PARTNERZY

  paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tuwodzislaw_logo paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tomaszny_logo printypoland_logo