• Zapisy na SZACHY i SKATA

  Oktoberfest Wodzisław 19-09-2016

  SZACHY (21.09, ŚRODA)
  Oktoberfest Wodzisław Śląski i UKS „Baszta” Wodzisław Śląski zapraszają na I TURNIEJ SZACHOWY w ramach Oktoberfest 2016. Turniej rozegrany zostanie na wodzisławskim rynku w dniu 21.09.2016 r.(środa) w godz. 15.30 – 18.00. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni powyżej 18 roku życia, którzy zgłoszą swój udział w terminie przewidzianym przez Organizatora (szczegóły w regulaminie) lub w dniu zawodów, w miarę wolnych miejsc (ilość miejsc ograniczona). Wpisowe nie obowiązuje. Regulamin turnieju.
  SKAT (23.09, PIĄTEK)
  Oktoberfest Wodzisław Śląski i SEKCJA SKATA TKKF „Relaks” Wodzisław Śląski zapraszają I TURNIEJ SKATOWY O PUCHAR OKTOBERFESTU. Turniej rozegrany zostanie na wodzisławskim rynku w dniu 23.09.2016 r.(piątek) w godz. 11.00 -15.00. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni powyżej 18 roku życia. Zapisy do turnieju na rynku, pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywek. Obowiązuje wpisowe.

  PARTNERZY

  paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tuwodzislaw_logo paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tomaszny_logo printypoland_logo