• Konkurs na OFICJALNE ODSZPUNTOWANIE

  Oktoberfest Wodzisław 12-08-2019

  Do wygrania MOŻLIWOŚĆ OFICJALNEGO, WŁASNORĘCZNEGO ODSZPUNTOWANIA DREWNIANEJ BECZKI ORYGINALNEGO PIWA OKTOBERFEST.

  Konkursy specjalnie dla osób, które wraz ze swoją ekipą wybierają się na  Oktoberfest Wodzisław Śląski 2019.

  27 września (PIĄTEK)  o godz. 17:00 na scenie Oktoberfestu nastąpi OFICJALNE ODSZPUNTOWANIE.

  Co trzeba zrobić:

  • Krótki opis to maksymalnie 1100 znaków ze spacjami. Opis oraz nazwa ekipy nie może zawierać przekleństwa, wulgaryzmów, ani żadnych nieodpowiednich sformułowań. Zdjęcie wraz z opisem należy wysłać wpisując w temacie maila „Konkurs na oficjalne odszpuntowanie”. Pamiętaj, że wysyłając zdjęcie potwierdzasz, że jest to Twoje zdjęcie i masz do niego wszelkie prawa. Zdjęcie będzie udostępniane, więc upewnij się, że wszelkie osoby znajdujące się na zdjęciu wyrażają zgodę na upublicznienie ich wizerunku.
  • Spośród wszystkich wysłanych zgłoszeń wybierzemy maksymalnie 4 ekipy, których zdjęcia pokażemy na stronie i na fanpage’u Oktoberfest Wodzisław Śląski.
  • Na Facebooku każde zdjęcie ekipy będzie miało przypisaną reakcję Lubię to, Super, Haha, Wow.
  • Pod konkursowym postem na Facebooku, zawierającym zdjęcia ekip, dodając reakcję Lubię to, Super, Haha, Wow będzie można wybrać, które zdjęcie ma wygrać. Głosowanie będzie trwało do 15 września 2019 r. (niedziela).
  • Zdjęcie, które otrzyma najwięcej przypisanych mu reakcji WYGRYWA. Także warto zachęcić wszystkich znajomych, żeby głosowały właśnie  na Ciebie i Twoją ekipę.
  • Podczas oficjalnego odszpuntownia na scenie wraz z Tobą mogą pojawić się maksymalnie 3 osoby. Jeżeli ekipy jest większa to pozostałe osoby mogą kibicować przed sceną. Dlaczego na scenie maksymalnie 4 osoby (Ty + 3 osoby z Twojej ekipy), ponieważ na scenie znajdować się będzie sprzęt zespołów, które grają na Oktoberfest. Także ze względów bezpieczeństwa nie możemy wpuścić większej liczby osób.
  • Oficjalne odszpuntowanie przewidzieliśmy na piątek 27 września 2018 r. na godz. 17:00. Nie przewidujemy zmian co do dnia oficjalnego odszpuntowania, ale z różnych powodów zastrzegamy sobie prawo do zmiany godziny odszpuntowywania. Oczywiście o ewentualnej zmianie zostaniesz szybciej poinformowany.
  • Zwycięzca, po potwierdzeniu przez Administratora Oktoberfest Wodzisław Śląski wygranej, jest zobowiązany do przesłania w wiadomości prywatnej na Facebooku swojego nr telefonu, celem możliwej kontaktu i ustalenia szczegółów odszpuntowania.

  Pamiętaj, że jeżeli nie będziesz mógł odszpuntować beczki to daj nam szybciej znać, bo wtedy Twoje miejsce może zająć następna w kolejności ekipa z największą liczbą reakcji pod zdjęciem.

  Zasady konkursu:

  1. Konkurs przeznaczony dla pełnoletnich osób fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Konkurs składa się z dwóch części: Pierwsza część odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia zawierającego zdjęcie ekipy, nazwę ekipy (np. ekipa Janka) i krótki opis (maksymalnie 1100 znaków ze spacjami). Z pośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane maksymalnie 4 (cztery). Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 27 sierpnia 2019 roku na adres kontakt@oktoberfestwodzislaw.pl z dopiskiem w tytule maila „Konkurs na oficjalne odszpuntowanie”. Druga część konkursu będzie się odbywała na Facebooku. Pod konkursowym postem na Facebooku, zawierającym zdjęcia ekip (wraz z przypisaną reakcją), dodając reakcję Lubię to, Super, Haha, Wow użytkownicy Facebooka zadecydują, które zdjęcie ma wygrać. Głosowanie będzie trwało do 15 września 2019 r. i będzie się odbywało poprzez dodanie pod konkursowym postem reakcji Lubię to, Super, Haha, Wow. Konkursowy post będzie umieszczony na fanpage’u Oktoberfest Wodzisław Śląski najpóźniej do dnia 30 sierpnia i będzie miał napis POST KONKURSOWY – WYBIERZ ZWYCIĘSKĄ EKIPĘ
  2. Wybór Zwycięzcy będzie odbywał się na Facebooku, jednakże serwis Facebook nie promuje, nie sponsoruje, nie ponosi odpowiedzialności, jak również nie jest organizatorem niniejszego Konkursu.
  3. Osoby wysyłające zgłoszenie do konkursu niniejszym potwierdzają autentyczność przesyłanego zdjęcia wraz z prawami do jego upubliczniania oraz wykorzystania wizerunku osób, które znajdują się na zdjęciu. Można wysłać tylko jedno zdjęcie.
  4. Nagrodą będzie możliwość odszpuntowanie beczki oryginalnego piwa Oktoberfest na scenie podczas OFICJALNEGO ODSZPUNTOWNIA. Organizator przewidział odszpuntowanie na dzień 27 września 2019 roku. Jeżeli Zwycięzca z jakiś przyczyn nie będzie mógł dokonać odszpuntowania to jest zobowiązany do poinformowania o tym fakcie organizatora. Jego miejsce zajmie uczestnik konkursu z kolejną największą liczbą reakcji pod zdjęciem.
  5. Nagrodą jest możliwość odszpuntowania beczki, a nie beczka. Zawartość beczki nie stanowi przedmiotu konkursu i nie będzie własnością Zwycięzcy.
  6. Ze względów bezpieczeństwa na scenie podczas oficjalnego odszpuntowania mogą przebywać maksymalnie 4 osoby (Zwycięzca plus 3 osoby z ekipy). Wszystkie znajdujące się na scenie osoby muszą być pełnoletnie.
  7. Zwycięzca ma obowiązek do dnia 18 września potwierdzić gotowość oficjalnego odszpuntowania beczki. Jest również zobowiązany do podania nr telefonu poprzez wysłanie go w wiadomości prywatnej do Administratora fanpage’a Oktoberfest Wodzisław Śląski. Nr telefonu będzie wykorzystywany jedynie w celu kontaktu ze Zwycięzcą, nie będzie nigdzie upubliczniany.

  POWODZENIA!

  PARTNERZY

  paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tuwodzislaw_logo paulaner_logo wodzislaw_logo piwiarnia_logo żywiec_logo tuwodzislaw_logo row_logo tomaszny_logo printypoland_logo distribev_logo sisubyann_logo vanessa_logo napoleon_logo tomaszny_logo printypoland_logo